Concerts

2017
19 April 2017 Wed
19:00
SK / BRATISLAVA
Istropolis, Veľká sála - 70 rokov s Mariánom Vargom
Ticketportal
1 April 2017 Sat
19:00
SK / VRBOVÉ
Vítanie jari a oslava abstinencie
Lístky na mieste 10E
18 March 2017 Sat
20:00
CZ / Polička
Divadelní klub
17 March 2017 Fri
19:30
CZ / Liberec
Lidové sady
Lístky
15 March 2017 Wed
20:00
CZ / Praha-Prague
Rock Cafe
Lístky
11 March 2017 Sat
19:30
SK / Bratislava
Slovenský Rozhlas Radio Head Awards Festival - LONGITAL SUITA + / Vstup voľný
5 March 2017 Sun
20:15
SK / Bratislava
Berlinka, SNG - živý doprovod k nemému filmu
Febiofest
3 March 2017 Fri
20:00
CZ / Nový Jičín
Galérka - pozor ! presunuté na 12.5.
rezervacie
17 February 2017 Fri
20:00
SK / Nové Mesto na d Váhom
Blue Note
predpredaj
1 February 2017 Wed
20:00
CZ / Brno
Fléda Longital + Bratři Orffové
Predpredaj
2016
22 December 2016 Thu
18:00
SK / Brezno
Folkové Vianoce v Synagóge Brezno / bude upresnené
17 December 2016 Sat
20:00
SK / Liptovský Mikuláš
Diera do sveta
info a predpredaj
15 December 2016 Thu
20:00
SK / Bratislava
Longital + Květy (CZ) Vianočný koncert DK Lúky
vstupenky
11 December 2016 Sun
20:00
CZ / Praha-Prague
KC Kaštan
Adventní koncert - vstup volný, rezervovat na linku
10 December 2016 Sat
19:00
CZ / Tábor
Divadlo Oskara Nedbala - Dni slovenské kultury
info a predpredaj
3 December 2016 Sat
20:00
SK / Košice
Tabačka /DIVOKO TOUR + Tour Sisa Feher&Fehero Rocher
predpredaj link
30 November 2016 Wed
20:00
CZ / Praha/Prague
Divadlo Archa - ako hostia Literárneho kabaret EKG
29 November 2016 Tue
19:00
CZ / Česká Třebová
Longital Suita - Velký sál Kulturního centra
vstupenky a rezervácie
25 November 2016 Fri
20:00
CZ / Jablonec nad Nisou
Klub na rampě
predpredaj / rezervácia
24 November 2016 Thu
20:00
CZ / Plzeň
Moving Station (Nádraží Jižní předměstí)
Predpredaj 150 (klikni) / na mieste 180
23 November 2016 Wed
19:00
CZ / Kadaň
Club Střelnice
Predpredaj
12 November 2016 Sat
20:00
CZ / Český Těśín
VERDI
vstupenky na mieste 150 Kč, rezervacie tel. +420 844 101 213
10 November 2016 Thu
20:00
CZ / Valašské Meziŕíčí
M klub
Predpredaj 90 Czk (klikni)/ na mieste 120
9 November 2016 Wed
20:00
CZ / Olomouc
Jazz Tibet Club
rezervace a predprodej
5 November 2016 Sat
20:00
SK / Banská Bystrica
Záhrada
4 November 2016 Fri
20:00
SK / Levice
Na kus reči
3 November 2016 Thu
20:00
SK / Bratislava
Nu Spirt Club - Krst albumu s hosťami
predpredaj
29 October 2016 Sat
20:00
SK / Lučenec
Tančiareň pivovar Franz
28 October 2016 Fri
20:00
SK / Prešov
Christiania
27 October 2016 Thu
19:00
SK / Bardejov
Bašta