You are here

Concerts

2018
17 November 2018 Sat
20:30
SK / Humenné
History Art & Music Club / support: SAYS
6 EUR
16 November 2018 Fri
19:00
SK / Prešov
Viola
VSTUPNÉ: 6 € predpredaj (v kaviarni Viola)/ 8 € v deň koncertu
3 November 2018 Sat
20:00
SK / Bratislava
Café Berlínka / SNG
free
26 October 2018 Fri
18:45
SK / Bratislava
Miestna knižnica Petržalka
Free
20 October 2018 Sat
19:00
SK / Banská Bystrica
Záhrada - LONGITAL SUITA
Predpredaj Ticketportal
19 October 2018 Fri
19:00
SK / Bratislava
Nová Cvernovka - LONGITAL SUITA
Predpredaj Ticketportal
15 October 2018 Mon
19:00
SK / Žilina
Bábkové divadlo - LONGITAL SUITA
Predpredaj Ticketportal
14 October 2018 Sun
19:00
SK / Košice
Kulturpark - LONGITAL SUITA
Predpredaj Ticketportal
13 October 2018 Sat
19:00
SK / Trnava
Malý Berlín - LONGITAL SUITA
Predpredaj Ticketportal
25 September 2018 Tue
20:00
CZ / Olomouc
Divadlo Hidby
Vstupenky a info
22 September 2018 Sat
17:00
SK / Bratislava
Kapitulské Dvory
vstup voľný / free entrance
20 September 2018 Thu
18:00
CZ / Opava
Bezručova Opava Festival
24 August 2018 Fri
23:45
CZ / Fryšták
Malý Svět Festival - TBA/ upresníme
18 August 2018 Sat
20:00
CZ / Pacov
Pacovský Poledník - TBA/ upresníme
16 August 2018 Thu
18:00
SR / Orom (Subotica)
MalomFesztivál
15 August 2018 Wed
18:00
CZ / Veselí Nad Moravou
Panský Dvůr
11 August 2018 Sat
20:00
SK / Brezno
E&A Festival
Vstupenly / Tickets
4 August 2018 Sat
20:00
SK / Banská Štiavnica
ART Cafe Letná terasa
29 July 2018 Sun
20:00
PL / Ladek - Zdrój / Longital Suita
Longital Suita Muzyka u zrodel festival - Kinoteatr
27 July 2018 Fri
21:00
CZ / Uherské Hradiště
Letní Filmová Škola / Summer Film School
Info & Tickets
26 July 2018 Thu
19:30
CZ / Frýdek-Místek
Frýdecká textilka - Jazz ve městě / Jazz in Town Festival
Info & tickets
13 July 2018 Fri
19:00
SK / Trenčín
Átrium pod mestskou vežou
Vstup voľný/free entrance
6 July 2018 Fri
17:00
SK / Trenčín
Pohoda festival
Vstupenky
30 June 2018 Sat
19:00
CZ / Hradec nad Moravicí - Zámek
Hradecký Slunovrat
Vstupenky/Tickets
28 June 2018 Thu
18:00
Czech Republic / Praha/Prague
Nádvorie Betlémské kaple - Galerie Jaroslava Fragnera
13 June 2018 Wed
18:00
SK / Bratislava
Červený Rak - letná čitáreň
vstup voľný / entrance free
2 June 2018 Sat
20:00
CZ / Pacov
Benefíciary concert with Dominic Miller Trio & others
Vstupenky/Tickets
23 May 2018 Wed
18:30
AT / Vienna
Slowakisches Institut - Opening of exhibition Martin Laluha
5 May 2018 Sat
14:00
SK / Gregorovce pri Prešove
Koncert pre Martinu a Jána - Futbalové ihrisko Gregorovce
Vstupné dobrovoľné/Voluntary fee
4 May 2018 Fri
20:00
CZ / Praha/Prague
Cafe v lese
Vstupenky/Tickets

Pages