Concerts

2016
23 March 2016 Wed
20:00
SK / Banská Bystrica
Záhrada - LONGITAL SUITA
predpredaj na stránke Slnko Records
22 March 2016 Tue
19:30
SK / Košice
Kasárne Kulturpark - LONGITAL SUITA
Predpredaj vstupeniek
21 March 2016 Mon
19:00
SK / Bratislava
Slovenské Národné Divadlo, nová budova - LONGITAL SUITA - večer Trochu inak s Adelou Banášovou
Rezervácie
19 February 2016 Fri
20:00
CZ / Nový Jičín
Klub Galerka
Web predpredaj 150 Kč
18 February 2016 Thu
18:00
SK / Prievidza
Rkc - regionálne kultúrne centrum Prievidza
Predpredaj: 5€ - galéria RegionArt pri RKC v Prievidzi, po - pia: 9.00 - 17.00
22 January 2016 Fri
17:00
CZ / Dyjice u Telče
Klub Bezobav
20 January 2016 Wed
17:00
CZ / Praha/Prague
DIvadlo Archa
2015
18 December 2015 Fri
19:00
SK / Bratislava
Nu Spirit club
Kúp lístky
12 December 2015 Sat
20:00
SK / Nové Mesto nad Váhom
Blue Note
Kúp lístky
11 December 2015 Fri
20:00
SK / Nitra
Staré divadlo
Kúp lístky
10 December 2015 Thu
20:00
SK / Prešov
Christiania
Kúp lístky
9 December 2015 Wed
20:00
SK / Košice
Tabačka
Kúp lístky
6 December 2015 Sun
14:00
SK / Bratislava
Noclaháreň Sv. Vincenta de Paul
info o vstupe
29 November 2015 Sun
17:00
CZ / Zbraslav
Kulturní dôm
27 November 2015 Fri
19:30
CZ / Karlovy Vary
Paderewski
Kúp lístky
16 November 2015 Mon
19:30
Slovakia / Bratislava
Stará Tržnica
14 November 2015 Sat
20:15
CZ / Praha
Kaštan
Kúp lístky
13 November 2015 Fri
20:15
CZ / Breclav
Piksla
Kúp lístky
7 November 2015 Sat
19:45
CZ / Hradec nad Moravicí
Hradecký slunovrat
Kúp lístky
6 November 2015 Fri
20:00
SK / Ružomberok
Čajovňa Relax club
Kúp lístky
31 October 2015 Sat
21:00
CZ / Vsetín
Tři opice
Kúp lístky
30 October 2015 Fri
20:00
CZ / Česká Třebová
Modrý trpaslík
Kúp lístky
29 October 2015 Thu
20:00
CZ / Olomouc
Jazz Tibet
Kúp lístky
23 October 2015 Fri
20:15
SK / Nitra
Nájomná jednotka
Kúp lístky
27 September 2015 Sun
16:00
SK / Bratislava Karlova Ves
Líščie údolie
19 September 2015 Sat
20:00
SK / Trenčín
Klub Lúč
rezervuj lístky
19 September 2015 Sat
17:00
CZ / Horka nad Moravou
Sluňákov
12 September 2015 Sat
14:00
CZ / Praha
DU NAZAHRA DU 2
10 September 2015 Thu
20:00
SK / Bratislava
Mestské Divadlo P.O. Hviezdoslava - Longital Suita
Ticketportal
29 August 2015 Sat
20:00
SK / Banská Bystrica
Kino v bazéne