Concerts

2015
19 September 2015 Sat
17:00
CZ / Horka nad Moravou
Sluňákov
12 September 2015 Sat
14:00
CZ / Praha
DU NAZAHRA DU 2
10 September 2015 Thu
20:00
SK / Bratislava
Mestské Divadlo P.O. Hviezdoslava - Longital Suita
Ticketportal
29 August 2015 Sat
20:00
SK / Banská Bystrica
Kino v bazéne
28 August 2015 Fri
20:00
SK / Banská Štiavnica
Art Café
19 August 2015 Wed
17:30
/ Liptovský Mikuláš
Synagóga
15 August 2015 Sat
18:00
SK / Zvolen
Kafé Džezva
16 July 2015 Thu
18:30
CZ / Ostrava
Colours of Ostrava, Radegast Czech stage
http://www.colours.cz/
11 July 2015 Sat
20:00
CZ / Polička
Colour Meeting Festival
10 July 2015 Fri
20:00
CZ / Boskovice
Festival Boskovice
4 July 2015 Sat
14:30
SK / Vrbové
Vrbovské vetry
http://www.vrbovskevetry.sk/
3 July 2015 Fri
20:00
CZ / Litoměřice
Litoměřický kořen
http://www.modryznebe.cz/koren/
20 June 2015 Sat
20:30
CZ / Kopřivnice
festival Moment
20 June 2015 Sat
17:30
CZ / Frýdek-Místek
Sv Jan Session Festival
http://www.svatojanskavez.cz/
19 June 2015 Fri
17:00
CZ / Praha - Prague
United Islands of Prague - Střelecký ostrov open air show
18 June 2015 Thu
21:00
CZ / Praha - Prague
United Islands of Prague, Palác Akropolis
13 June 2015 Sat
20:00
SK / Vráble
Jazz fest Vráble
12 June 2015 Fri
19:00
SK / Martin
námestie
28 May 2015 Thu
20:00
SK / Žilina
Staromestské slávnosti
20 May 2015 Wed
20:00
SK / Bratislava
Berlinka, SNG
http://sng.interticket.sk/event/page/1
15 May 2015 Fri
20:00
CZ / Milevsko & Marián Slávka /bicie, piano
Galerie M
14 May 2015 Thu
20:00
CZ / Praha-Prague
Basement, release party A to je všetko?
http://bit.ly/1I9JC6n
18 April 2015 Sat
20:00
SK / Brezno
Bombura & Marián Slávka /bicie, piano
http://www.ticket-art.sk/index.php?pg=regiony
17 April 2015 Fri
20:00
SK / Prešov
Christiania & Marián Slávka (bicie, piano)
16 April 2015 Thu
20:00
SK / Košice
Halmi space & Marián Slávka /bicie, piano
http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/3431/longital-opat-v-kosiciach--
14 April 2015 Tue
20:00
CZ / Olomouc
Akademie Filmu Olomouc - Festival & Marián Slávka /bicie, piano
http://www.olmuart.cz/kalendar/longital--246/
3 April 2015 Fri
20:00
CZ / Pardubice
Divadlo 29 & Marián Slávka /bicie, piano)
http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=15680108
21 February 2015 Sat
20:00
CZ / Valašské Meziříčí - Lenka Dusilová & Baromantika
M klub - support Longital & Marián Slávka (bicie, piano)
20 February 2015 Fri
20:00
SK / Martin
Mestská scéna & Marián Slávka (bicie, piano)
19 February 2015 Thu
20:00
SK / Žilina - Lenka Dusilová & Baromantika
Stanica - support Longital & Marián Slávka (bicie, piano)