Concerts

2015
18 February 2015 Wed
20:00
SK / Bratislava - Lenka Dusilová a Baromantika
Atelier Babylon - support Longital & Marian Slávka (bicie, piano)
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19747
31 January 2015 Sat
20:00
CZ / Znojmo
Na věčnosti & Marián Slávka (bicie, piano)
30 January 2015 Fri
20:00
CZ / Brno
Stará pekárna & Marián Slávka (bicie, piano)
29 January 2015 Thu
20:00
CZ / Praha
Café v lese & Marián Slávka (bicie, piano)
17 January 2015 Sat
20:00
SK / Nové Mesto nad Váhom
Blue Note & Marián Slávka (bicie, piano)
2014
20 December 2014 Sat
20:00
SK / Liptovský Mikuláš
Diera do sveta
8 December 2014 Mon
20:00
SK / Bratislava
Elledanse - Len On a My
29 November 2014 Sat
20:00
SK / Levice
Na kus reči & Marián Slavka
21 November 2014 Fri
20:00
CZ / Budišov nad Budišovkou
...
16 November 2014 Sun
20:00
SK / Bratislava
Elledanse - Bubliny v betóne - muzikál
http://longital.com/en/rezervacie%40elledanse.sk
15 November 2014 Sat
20:00
SK / Košice
Tabačka + Hviezda
http://tabacka.interticket.sk
14 November 2014 Fri
20:00
SK / Zvolen
Džezva
13 November 2014 Thu
20:00
SK / Banská Bystrica
Záhrada & Marian Slávka
8 November 2014 Sat
20:00
CZ / Třebíč
Béčko
7 November 2014 Fri
20:00
SK / Bratislava
Urban House & Paul Armfield (UK) & Katarzia
https://www.slnkorecords.sk/sr_live.php?dsp=t
25 October 2014 Sat
20:00
SK / Nitra
Staré divadlo, klub Tatra & Marián Slávka
24 October 2014 Fri
20:00
SK / Topoľčany
Nástupište 1 - 12 & Marián Slávka
19 October 2014 Sun
20:00
CZ / Příbram
domový koncert
https://www.facebook.com/events/804261179624227/
18 October 2014 Sat
20:00
CZ / Klatovy
Jednorožec
http://www.cafejednorozec.cz
17 October 2014 Fri
19:30
CZ / Litoměřice
Hospoda u letního kina
16 October 2014 Thu
20:00
CZ / Plzeň
Café Anděl
info@andelcafe.cz
15 October 2014 Wed
20:00
CZ / Praha
Kavárna Alibi
kavarna.alibi@gmail.com
14 October 2014 Tue
20:00
CZ / České Budějovice
Horká vana
http://www.horkavana.cz/
11 October 2014 Sat
21:00
CZ / Blansko
festival Kolotoč - MUZIKOGRAF
10 October 2014 Fri
19:00
CZ / Brno
Sál Břetislava Bakaly
http://predprodej.ticbrno.cz/turisticke-informacni-centrum-mesta-brna/hall?event...
7 October 2014 Tue
20:00
SK / Trenčín
Klub Lúč
4 October 2014 Sat
21:00
CZ / Praha
Studio Alta
https://goout.cz/cs/listky/hybaj-ho-2014-longital/cob/
3 October 2014 Fri
21:00
SK / Bratislava - Waves festival
DPOH, Laurinská
http://www.wavesbratislava.com/listky/
6 September 2014 Sat
20:30
SK / Prešov
Christiania
http://www.christiania.eu.sk
5 September 2014 Fri
20:00
SK / Piešťany
Lido - festival Lidožúr