Concerts

2014
14 August 2014 Thu
12:00
HU / Budapest
Sziget festival - Europe stage
13 August 2014 Wed
18:45
CZ / Plzeň
Živá ulice - Anděl Café stage (U Branky)
31 July 2014 Thu
20:00
CZ / Náměšť nad Oslavou
Folkové prázdniny
27 July 2014 Sun
20:00
CZ / Malovice
RE:START Malovice 35
http://www.continuo.cz/?page_id=2092&lang=cs#tick
28 June 2014 Sat
20:00
SK / Drienok
festival
27 June 2014 Fri
20:00
CZ / Netvořice
festival & Marián Slávka (bicie, piano)
20 June 2014 Fri
20:00
CZ / Kopřivnice
festival & Marián Slávka (bicie, piano)
14 June 2014 Sat
20:00
SK / Nový Smokovec
Vesna - Tatry fest
8 June 2014 Sun
20:00
SK / Bratislava
Elledanse - Bubliny v betóne - muzikál
http://www.elledanse.sk/kontakt
5 June 2014 Thu
20:00
CZ / Praha
Palác Akropolis & ZAPASKA (UA)
3 June 2014 Tue
20:00
CZ / Brno
Café Práh
31 May 2014 Sat
20:00
CZ / Slunohrad
Jarný Slunohrad
21 May 2014 Wed
20:00
UK / Newport
Quay Arts
16 May 2014 Fri
20:00
CZ / Břeclav
Piksla
14 May 2014 Wed
19:00
SK / Bratislava
Slovenský rozhlas, Rádio Devín - Folkfórum live
8 May 2014 Thu
20:00
SK / Bratislava
Elledanse - Bubliny v betóne - muzikál
http://www.elledanse.sk/kontakt
1 May 2014 Thu
20:00
SK / Malacky
festival
26 April 2014 Sat
20:00
CZ / Praha
Jazz Republic
25 April 2014 Fri
20:00
CZ / Říčany - koncert zrušený
KC Na fialce
4 April 2014 Fri
20:00
SK / Svätý Jur
Café Korzo
3 April 2014 Thu
20:00
SK / Bratislava
elledanse - Bubliny v betóne - muzikál
http://www.elledanse.sk/kontakt
15 March 2014 Sat
20:00
SK / Bratislava
Elledanse - Bubliny v betóne - muzikál
http://www.elledanse.sk/kontakt
8 March 2014 Sat
20:00
SK / Piešťany
Žiwell
7 March 2014 Fri
20:00
CZ / Kopřivnice
[árt té kafé] MANDALA
1 March 2014 Sat
20:00
CZ / Česká Třebová
Modrý trpaslík
28 February 2014 Fri
20:00
CZ / Ostrava
Hudební bazar
27 February 2014 Thu
20:00
CZ / Praha, Vršovice
The Basement - Československý akustický řez
25 February 2014 Tue
20:00
CZ / Pardubice
Divadlo Exil - Bez šťávy
23 February 2014 Sun
20:00
SK / Bratislava
Elledanse - Bubliny v betóne - muzikál
http://www.elledanse.sk/kontakt
15 February 2014 Sat
20:00
SK / Banská Štiavnica
Archanjel