späť na všetky blogy

Nebudeme sa obzerať späť

Milí naši, ďakujeme Vám za Vašu priazeň v minulom roku a teda tajne dúfame, že vydržíte aj naďalej, nielen čítať tieto riadky, ale aj počúvať hudbu, ktorú pre Vás robíme… A že sa vám hádam niečo z toho, čo pripravujeme bude páčiť a poctíte nás svojou účasťou.

Nebudeme sa zbytočne obzerať späť a vhupneme hneď do toho čo nás čaká: v januári lyžujeme a nahráme cover piesne Jablkový sad pre Mňágu a Žďorp, ktorá oslavuje 25. narodeniny, vo februári pokračujeme v spoločných koncertoch so Zapaskou, v marci sa vyberieme za veľkú mláku a predbežné destinácie sú New York, Chicago, Austin, Toronto). Na konci marca si zahráme v Prahe so živým bubeníkom a nie je to nikto iný ako Milan Cais z Tata Bojs, ktorý sa podujal nám podržať spodky v Roxy 🙂 Hej hej, dobré semená sme zasiali.

Na druhú polovicu roka plánujeme nahrávanie novej platne a všetko čo k tomu patrí – bude to naša deviata platňa, keď nerátame remixy a bude sa volať Longital: Divoko. Ak všetko dobre pôjde, budeme na jej vizuálnej stránke spolupracovať s Evou Delinčákovou, ktorá nám urobila animovaný klip Von Von a skúsime to celé preniesť aj na pódium.

späť na všetky blogy


sk_SK