späť na všetky blogy

Začal padať sneh tu u nás …

A začal padať sneh tu u nás, ak by vás zaujímalo čo sme urobili s tými listami, tak niekde sme pohrabali, niekde nechali, Tie pohrabané dali do kompostu. Dojedli sme posledné figy, ktoré vydržali na strome aj v mraze. Pozametali terasu a teraz čučíme spoza okien a pozeráme na tú krásu.

Ďakujeme za všetky ponuky, ktoré nám prišli na pozíciu manažera. Ešte sme to celé nerozlúskli, ale je to v procese:-) Bude to chcieť ešte z našej strany trochu rozmýšlania a tiež rozhodovania. A ozaj všimli ste si z čoho pozostáva slovo mana žer ? „Mana je symbolem Boží starostlivosti a prozřetelnosti vůči svému lidu, je symbolem pokrmu a síly, kterou Bůh dává člověku na jeho cestu“ a žer asi netreba komentovať že áno 🙂 Nabudúce sa pozastavíme nad slovom umelec !

Medzitým sme dostali pozvánku na SXSW festival do Austinu v USA, ktorý sa koná v marci a hneď za ním do Toronta na Canadian Music Week, takže to vyzerá že koniec februára a celý marec strávime za mlákou. Ak by ste mali nejaké nápady a odporúčania ohľadne tohto pobytu, dajte vedieť… Kam ísť, čo vidieť, s kým sa stretnúť…

späť na všetky blogy


sk_SK