You are here

Concerts

2020
20 June 2020 Sat
20:00
SK / Humenné
History Art & Music club
19 June 2020 Fri
20:00
SK / Prešov
Christiania
23 May 2020 Sat
19:00
CZ / Ostrava
TBA - upresníme
25 April 2020 Sat
19:00
SK / Skalica
TBA - upresníme
18 April 2020 Sat
20:00
CZ / Třebíč
Klub B - Festival Krásné Hudby /Longital + Ponk + Kucharski
16 April 2020 Thu
20:00
SK / Bratislava
Pod Lampou - TBA
4 April 2020 Sat
20:00
SK / Humenné
History Art & Music Club
3 April 2020 Fri
20:00
SK / Martin
Barmuseum
14 March 2020 Sat
20:00
CZ / Nový Jičín
Klub Galérka - KONCERT ZRUŠENÝ - presunutý na jeseň
13 March 2020 Fri
20:00
CZ / Pardubice
Divadlo 29 / Longital (SK) ⁜ Ima Teva
Vstupenky/ tickets
12 March 2020 Thu
19:30
CZ / Karlovy Vary
Klub Paderewski / Divadlo Husovka
Vstupenky a info
26 February 2020 Wed
20:00
CZ / Olomouc
Český Rozhlas Olomouc - koncertná sála
vstupenky/ tickets - TBA/ bude upresnené
22 February 2020 Sat
20:00
SK / Levice
Na kus reči
15 February 2020 Sat
20:00
SK / Nové Mesto nad Váhom
Blue Note
30 January 2020 Thu
20:00
CZ / Praha
Kaśtan
vstupenky/ tickets
2019
19 December 2019 Thu
19:00
SK / Banská Bystrica
Divadlo Štúdio tanca / MAUNA TOUR vianočný špeciál!
vstupenky/ tickets
14 December 2019 Sat
20:00
SK / Trnava
Malý Berlín - Mauna Tour
vstupenky/ tickets
7 December 2019 Sat
19:00
SK / Bytča
V uličke - Vianoćný vcierok Hviezdnych nocí
vstupenky/ tickets
3 December 2019 Tue
20:00
CZ /
SONO MUSIC CLUB - TATA BOJS & special guest LONGITAL
vstupenky/ tickets
28 November 2019 Thu
19:00
SK / Bratislava
MMC / Krst Longital MAUNA + Katarína Máliková/ Krst Postalgia
vstupenky/ tickets
23 November 2019 Sat
19:30
CZ / Praha / Prague
Palác Akropolis - Mauna Tour, křest alba
vstupenky/ tickets
16 November 2019 Sat
14:00
SK / Trnava
Krátke vystúpenie pre November
15 November 2019 Fri
20:00
SK / Brezno
Bombura / MAUNA TOUR / Ďumbierfest
Tickets & Info
8 November 2019 Fri
20:00
CZ / Česká Třebová
Modrý Trpaslík - Mauna Tour
7 November 2019 Thu
20:00
CZ / Olomouc
Jazz Tibet Club - Mauna Tour
predpredaj / Tickets
28 October 2019 Mon
20:00
CZ / Brno
Kabinet múz - Mauna Tour
prepredaj / Tickets
25 October 2019 Fri
20:00
SK / Prešov
Christiania / MAUNA TOUR
19 October 2019 Sat
19:30
CZ / Vsetín
3 opice - Mauna Tour
17 October 2019 Thu
19:30
CZ / Zlín
Zelenáčova šopa - Mauna tour
10 October 2019 Thu
20:00
SK / Žilina
Stanica - Mauna Tour
Predpredaj

Pages