2021-08-07 19:00:00, Račí údolí / Javorník

Koncert v Tačírně v Račím údolí - nádhernej historickej drevostavbe v srdci Rychlebských hor. O koncerte na tomto mieste sme snívali už roky urobte si výlet ako my :). Za pekného počasia sa hrá na terase, mokrá varianta je vo veľkej sále Tančírny. Jedno lepšie než druhé! 

Vstupenky: goout.net/cs/listky/longital/ivjj/
O tančírně:  http://www.tancirna.rychleby.cz/

 

Napísali: "Longital je duo, které tvoří Daniel Salontay a Shina. Jejich písně jsou výlučně ve slovenštině, osobní texty vytvářejí na hudebním pozadí nevšední emoce a příběhy, jakoby z vlastního vesmíru. Shinin charismatický zpěv, hluboké basové linky hrané smyčcem a výrazná pódiová prezentace jsou vyvažované Danielovou divokou hrou na akustické kytaře ve všech možných polohách od jemných minimalistických a jazzových prvků až po nespoutané zvukové stěny. Ženský a mužský vokál se proplétají, chvíli znějí spolu, chvílemi každý za sebe. Hudba Longital je plná překvapení a dynamických zvratů.
Longital patří mezi stálice slovenské nezávislé scény, má na kontě devět alb a dvě hudební ceny. Kromě koncertů a alb je dvojice zvána k filmové a divadelní spolupráci v Čechách i na Slovensku. Se svým koncertním turné zcestovali dvanáct zemí Evropy, Ameriku i Kanadu."

City: Račí údolí / Javorník

Venue address:

Račí údolí 79070 Javorník, Czech Republic

Venue link: Tančírna

Date, time: Sat, 08/07/2021 - 19:00

Buy tickets: Vstupernky Goout