You are here

Concerts

2019
7 June 2019 Fri
18:00
CZ / Praha / Prague
Divadlo Archa 25 výročie/ The Archa Theatre 25th Anniversary
vstup voľný / entrance free
8 June 2019 Sat
17:00
CZ / Nová Oleška u Děčína
R-Fest
tickets & Info
27 June 2019 Thu
18:30
SK / Mošovce
Drienok 2019
info & tickets
3 August 2019 Sat
20:00
SK / Hontianske Nemce
Festival Atmosféra - Longital Suita
tickets & Info
10 August 2019 Sat
19:00
CZ / Hrad Hukvaldy
Moment Festival - TBA
16 August 2019 Fri
18:00
PL / Ladek - Zdroj
Amfiteater - TBA
30 August 2019 Fri
18:00
SK / Zálesie pri Bratislave
Záleská divadelná púť - Longital Suita (TBA)
info & tickets
31 August 2019 Sat
10:15
SK / Vysoké Tatry
TBA - bude upresnené
13 September 2019 Fri
10:15
CZ / Písek
Cool v plotě Festival
info & tickets
21 September 2019 Sat
18:00
SK / Bratislava
Spomienka na Deža - koncert / pocta Dežovi Ursinymu
2 October 2019 Wed
20:00
CZ / Brno
Kabinet múz - Mauna Tour
3 October 2019 Thu
20:00
CZ / Olomouc
Jazz Tibet Club - Mauna Tour
4 October 2019 Fri
20:00
CZ / Česká Třebová
Modrý Trpaslík - Mauna Tour
5 October 2019 Sat
19:30
CZ / Praha / Prague
Palác Akropolis - Mauna Tour, křest alba
Tickets & Info
9 October 2019 Wed
20:00
SK / TBA
Mauna Tour
10 October 2019 Thu
20:00
SK / TBA
Mauna Tour
11 October 2019 Fri
20:00
SK / TBA
Mauna Tour
12 October 2019 Sat
20:00
SK / Trnava
Malý Berlín - Mauna Tour
17 October 2019 Thu
19:30
CZ / Zlín
Mauna Tour TBA
19 October 2019 Sat
19:30
CZ / Vsetín
3 opice - Mauna Tour
15 November 2019 Fri
20:00
SK / Brezno
Bombura - Mauna Tour
Tickets & Info
16 November 2019 Sat
18:00
SK / Bratislava
TBA - bude upresnené