späť na všetky blogy

Chcete ísť s nami do Ázie ?

Je tu taká idea naberajúca reálne kontúry : urobiť turné našej kapely po týchto miestach: Peking, Shanghaj, Bangkok, Singapur, Jakarta, Jogjakarta, Bali… možno Tokyo, možno len niečo z toho. A keďže sme tam nikdy neboli a vy asi tiež nie, chceli by sme sa tam poobzerať. No a odtiaľ už nie je ďaleko k myšlienke, že pri to všetkom nechceme byť sami. Čiže potrebujeme niečo ako roadies, ktorí nás budú obletovať ! To bol vtip. Skrátka by sme to radi absolvovali s ľuďmi, s ktorými nejako súvisíme. Reklamný slogan by mohol znieť takto nejako: Buďte svedkami prvého ázijského turné skupiny LONGITAL !

A teraz konkrétne: celé by sa to malo uskutočniť niekedy v máji-júni 2013. Celý zájazd bude trvať asi 22 dní, ale je možné absolvovať aj len časť z neho. Odlet a prílet z Viedne a do Viedne. Po celý čas bude zabezpečená doprava lietadlami alebo vlakom, ubytovanie v hoteloch, veľa klasického programu, teda obzeranie a ochutnávanie a skúsený slovenský sprievodca. No a zopár večerov z toho budeme my pracovať a vy sa môžete (ale nemusíte prizerať 🙂

No toľkoto – aj my sme boli zaskočení – ale už sme oveľa menej 🙂 Takže hneď ako prejde zaskočenie Vás a pocítite, že toto je presne to, na čo ste čakali, dajte nám vedieť a my Vám dáme tiež vedieť, že ako sa to vyvíja a koľko to celé bude stáť !

Vaši stále viac dobrodružní
Shina & Dano z Dlhých dielov
longital@longital.com

späť na všetky blogy


sk_SK