späť na všetky blogy

Podporte nás v ťažkých časoch a staňte sa patrónom Longital

Už pred časom sme zriadili stránku Longital na portáli PATREON, prostredníctvom ktorej sa spájame s priaznivcami a poskytujeme špeciálny obsah pre tých z Vás, ktorí sa rozhodnete byť našimi podporovateľmi. V troch kategóriách Longital Love, Longital Mastermind a Longital Mecenáš získate prednostný prístup ku našej hudbe vrátane raritných nahrávok koncertov, nepublikovanej hudbe, vstup na koncerty, osobné stretnutie v našom štúdiu, koučing a veľa iného. Čítať viac:

Prečo to robíme? Hudba ktorá sa nám deje akoby zázrakom priťahuje ľudí – Vás, ktorí prichádzate za nami na koncerty po jednom, po dvoch, stránite sa davovej psychóze a nechcete sa stať súčasťou masovej konzumácie. Ste pre nás veľmi vzácni a mnohí z Vás sa za tie roky stali našimi priateľmi. Sme odhodlaní pokračovať v dvadsaťročnej práci, ktorá nás napĺňa ľudsky a umelecky, a spája nás prostredníctvom hudby s Vami, ktorým snáď robíme život bohatším a krajśím. Toto poslanie a práca nás doposiaľ skromne živili, v novej situácii  však začíname byť odkázaní iné zdroje. Na začiatku marca v súvislosti s pandémiou naše príjmy spadli na nulu, žili sme od začiatku hlavne z koncertov a predaja nosičov, ktorý sa tiež presunul na koncerty. Pokiaľ si svoj svet neviete predstaviť bez hudby Longital tak ako si my nevieme predstaviť ďalšie fungovanie bez nášho vnímavého a talentovaného publika a bez základných prostriedkov na prežitie najbližších mesiacoch / rokoch, na Patreone máte možnosť vybrať si jednu z troch možností podpory:

Longital Love

$10 MESAČNE

Ozajstný fanúšik! Mali ste niekedy pocit, že by ste svojej obľúbenej kapele chceli dať viac ako len predplatné na streame, ktoré sa delí medzi tisíce ďalších? Ste tu správne. My sme mali vždy pocit, že by sme Vám vedeli dať viac, ale niekedy je ťažké Vás nájsť a zistiť, čo by Vám ulahodilo:-) Tu sa môžeme na seba napojiť oveľa viac a urobiť si navzájom dobre. Pripravujeme pre Vás: Novinky z našej dielne. Video z nášho štúdia, kde tvoríme, učíme alebo sa len rozprávame. CD alebo LP s venovaním, prípadne stiahnutie albumu v plnej kvalite. Voľný vstup na vybraný koncert. Archívne nahrávky Longital/ Dlhé diely ktoré práve spracovávame. Tričko na mieru. A môže to byť aj niečo úplne iné, ako si poviete! Longital Love sa týka aj tých, ktorí nemôžu zabudnúť na legendárnu skupinu Dlhé diely a ktorá začiatkom roka 2021 oslávi dvadsiate výročie vzniku.

Longital Mastermind

$30 MESAČNE
Už nielen fanúšik, ale študent tvorivého procesu. Kam smeruje naša hudba, ktorá sa po vydani stáva Vašou? Ako sa prepracovať k zvukom, ktoré chceme počúvať a hrať a k slovám, ktoré nám napovedajú čo tu robíme, prečo tu vlastne sme. Z akých materiálov staviame? Získajte benefity z Longital Love a naviac: Návšteva v štúdiu/skúšobni. Hudobný koučing, gitara, vydávanie hudby alebo čo si poviete, čo potrebujete.

Longital Mecenáš

$100 MESAČNE
A toto je už úplne iná úroveň 🙂 Hľadáme teba/Vás, ktorí  máte dosť peňazí, aby ste mohli podporovať vznik novej hudby, jej živé prevedenie. Ste vášniví poslucháči hudby, viete oceniť hudbu, ktorá nie je prvoplánová, má dobrý zvuk, záleží Vám na tom, aby takáto hudba aj naďalej vznikala. Získavate celý obsah Love a Mastermind a k tomu jeden privátny koncert za rok, na ktorý si môžete pozvať svojich hostí, alebo ho ponúknuť pre verejnosť. Radi sa s Vami stretneme a preberieme podrobnosti našej spolupráce.

späť na všetky blogy