Nachádzate sa tu

2019-09-13 10:15:00, Písek

Dano, Shina a Marian ako ich eśte nepoznáte: tri sólové koncerty členov Longital a na záver unikátny spoločný koncert / jam s ďalšími účastníkmi tohoto festivalu festivalu osamelých jedincov :).

Cool V Plotě je multižánrový festival, který dává prostor samostatně vystupujícím umělcům z celého světa. Festival ukazuje krásu a sílu tvůrčího individua a soběstačnost jedince. Převážně hudební program oscilující mezi mnohými žánry, jako jsou jazz, new folk, soul, elektronická, experimentální hudba, world music a dalšími, je doplněn o autorská čtení, slam poetry, tanec nebo hudební workshopy.
Festival se odehrává na sedmi pódiích v historickém centru města a přivádí své návštěvníky na tak krásná místa jako je nádvoří galerie Sladovny a s ním sousedící nádvoří Prácheňského muzea, koncertní síň Trojice, hradební gotický příkop, Pí (3,14) local club, kavárna Až na půdu, nebo kávový klub Vykulená Sova.
Tradičním a velmi oblíbeným vyvrcholením obou festivalových dnů budou i letos tzv. jamy, na kterých se setkávají jednotliví umělci při společné improvizaci.

Mesto: Písek

Miesto konania:

Odkaz na informácie o koncerte: Cool v plotě Festival

Dátum, čas: Pi, 09/13/2019 - 10:15

Kúpiť lístky: info & tickets